Zamówienia i kontakt

Oficjalnym dystrybutorem marki Akuvox w Polsce jest dział Inteligentnych Systemów Budynkowych IPP Sp. z o.o. Dzięki bogatemu doświadczeniu i znajomości rynku automatyki budynkowej jesteśmy w stanie zapewnić wsparcie nie tylko integratorom i instalatorom, ale również użytkownikom końcowym.

Dzięki bliskiej współpracy z Akuvox możemy organizować szkolenia dedykowane integratorom i instalatorom. Ostatnie takie szkolenie odbyło się pod koniec września 2019 roku w Warszawie. Wzięło w nim udział kilkudziesięciu specjalistów, którzy nauczyli się jak konfigurować Akuvox Cloud oraz jak łączyć wideodomofony Akuvox z automatyką budynkową (inteligentnym domem, również opartym o standard KNX).

Wsparcie spółki IPP pozwala nam na szeroko zakrojone działania. Obecnie urządzenia Akuvox można spotkać w wielu domach, a już niebawem – również na niejednym osiedlu apartamentowców.

Zapraszamy również do showroomu w Warszawie. Poza urządzeniami Akuvoxa mamy w ofercie automatykę budynkową KNX wielu producentów (HDL, Interra, i-luxus, Enertex, MDT, Blumotix) oraz rozwiązania dedykowane zwykłym instalacjom elektrycznym (np. przyciski zbliżeniowe Anigmo czy włączniki i gniazdka i-luxus).

Dane kontaktowe

IPP IBS
Al. Stanów Zjednoczonych 34/U1
04-038 Warszawa
tel. + 48 722 344 844
mail: kontakt@dominteligentny.ipp.com.pl