Akuvox Cloud

Akuvox Cloud jest rozwiązaniem opartym o chmurę, rozszerzającym możliwości oferowane przez urządzenia Akuvox. Poza możliwością łatwej konfiguracji i zarządzania systemem wideodomofonu SIP w biurze czy budynku wielorodzinnym, oferuje wiele praktycznych rozwiązań, które wyróżniają produkty Akuvox na tle konkurencji.
Poza możliwością łatwego przyznawania ról i dostępów dla każdego z użytkowników systemu.

Kluczowe funkcje Akuvox Cloud

  • Odbieranie połączeń audio i wideo na telefonie;
  • Zdalna kontrola dostępu;
  • Powiadomienia na telefonie;
  • Obsługa kodów QR dających czasowy dostęp;
  • Zdalne zarządzanie systemem wideodomofonowym;
  • Łatwe tworzenie precyzyjnych profili dostępu do podłączonych systemów.
akuvox cloud - jak działa w praktyce, jakie możliwości oferuje i jak przekierowuje połączenia z wideodomofonu do telefonu

Podgląd sytuacji przed kasetą zewnętrzną z dowolnego miejsca na świecie

Poza najbardziej podstawowymi funkcjami, czyli zarządzaniem podglądem kamery z kasety zewnętrznej wideodomofonu SIP z poziomu aplikacji mobilnej, Akuvox Cloud pozwala na wiele więcej.
Dzięki dopracowanemu oprogramowaniu możliwe jest przekierowywanie połączeń z wideodomofonu na telefon w każdym momencie. Pozwala to odkryć nowy wymiar symulacji obecności w domu i podnieść poziom bezpieczeństwa. Przekierowanie odbywa się niezauważalnie dla osoby dzwoniącej na wideodomofon, a właściciel mieszkania może odebrać połączenie z dowolnego miejsca na świecie.
Co ważne – istnieje możliwość zapisania obrazu z kamery. Serwery Akuvox znajdują się w jednym z największych centrów serwerowych w Niemczech, pod Monachium.

akuvox cloud - przyznawanie dostępu i zarządzanie chmurą za pomocą oprogramowania

Oficjlany dystrybutor, nielimitowany dostęp, pełne wsparcie

Jednorazowy zakup usługi Akuvox Cloud daje dostęp do wszystkich funkcjonalności na czas nieokreślony (w przeciwieństwie do innych tego typu usług, które oparte są o model subskrypcyjny).
IPP jest jedynym w Polsce oficjalnym dystrybutorem produktów Akuvox. Jako jedyni oferujemy możliwość zakupu dostępu do Akuvox Cloud.

Przypominamy, że oferujemy specjalne ceny i rabaty dla współpracujących z IPP IBS integratorów.